55051. Corneille (1922-2010): Dialogue d'oiseaux

Litografi, 75 x 56 cm. Sign. Corneille -76 103/150

Varenr 55051

6 Juni 2018 19:50

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.000 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

51981.000 DKK2018-06-01 21:01
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms