54538. Hans Voigt Steffensen (f. 1941): Dansepiger

Litografi. Rammemål: 54 x 59 cm, sign. H. Voigt-Steffensen 79 34/100

Varenr 54538

6 Juni 2018 19:50

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 850 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24872850 DKK2018-06-06 18:57
24952800 DKK2018-06-04 13:14
LISKRUSE48700 DKK2018-06-06 18:14
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms