54541. Hans Voigt Steffensen (f. 1941): Romeo og Julie

Litografi. Rammemål: 54 x 59 cm. Sign. H. Voigt-Steffensen 367100

Varenr 54541

6 Juni 2018 19:51

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK 1.200 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

171151.200 DKK2018-06-06 19:49
248721.100 DKK2018-06-06 18:59
49531.100 DKK2018-06-06 19:21
15068550 DKK2018-06-06 17:59
21005500 DKK2018-06-02 10:09
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms