54779. Ulla Teller: Komposition

Olie på lærred, 80 x 60 cm. Sign. bagside Ulla Teller 09

Varenr 54779

6 Juni 2018 19:52

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 550 DKK2.00 DKK3.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

21439550 DKK2018-06-06 19:50
LISKRUSE48500 DKK2018-05-30 23:37
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms