54974. Ubekendt kunstner: "Ost" og "West" (2)

Akvareller, rammemål 39,5 x26 cm. Usign.

Varenr 54974

6 Juni 2018 19:54

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms