54768. Niels Jensen: Magisk Billede

Olie på lærred, 50 x 60 cm. Sign. bagside N. Jensen 1958

Varenr 54768

6 Juni 2018 19:59

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms