55052. Salon i rokokoform

Bestående af sofa og fire armstole. Sofa og 2 stole med rødt plys, de 2 andre stole med broderet betræk. Hvidpatinerede og forgyldte stel med malede udskårne blomster på ryg. Sofa L: 118 cm

Varenr 55052

6 Juni 2018 20:14

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 1.600 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

246501.600 DKK2018-06-06 20:12
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms