55052. Salon i rokokoform

Bestående af sofa og fire armstole. Sofa og 2 stole med rødt plys, de 2 andre stole med broderet betræk. Hvidpatinerede og forgyldte stel med malede udskårne blomster på ryg. Sofa L: 118 cm

Varenr 55052

6 Juni 2018 20:14

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.600 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

246501.600 DKK2018-06-06 20:12
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms