55773. Barok kommode af eg

Ligeknækket front med tre skuffer, cabriole ben. Profileret pladekant og sarg, greb og nøglebeslag af messing. Bredde 90, dybde 52, højde 83 cm. 18. årh. Restaureret, senere bagklædning.

Varenr 55773

13 Juni 2018 20:07

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 4.200 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

3144.200 DKK2018-06-13 19:16
56434.000 DKK2018-06-13 19:44
189683.000 DKK2018-06-11 21:16
226232.800 DKK2018-06-11 20:37
206352.600 DKK2018-06-10 12:04
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms