56014. Blomsterkumme

Udskåret forgyldt træ. Metalindsats. 20. årh. Udvendige mål 79 x 32, h. 26 cm

Varenr 56014

13 Juni 2018 20:16

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 700 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

5643700 DKK2018-06-13 20:14
293650 DKK2018-06-13 20:13
22118550 DKK2018-06-13 19:08
23754500 DKK2018-06-06 16:28
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms