55941. Salonbord af mahogni på rigt udskåret søjlefod. 19. årh.

Søjleben med dyrepoter og udskåren ornamentik. Rund, fineret plade med ranker af indlagt træ langs kanten. Dia. 125, højde 74 cm

En liste løs, medfølger.

Varenr 55941

13 Juni 2018 20:19

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 2.800 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

BB23232.800 DKK2018-06-13 20:17
263022.600 DKK2018-06-13 20:17
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms