55609. Emil Ekman (1880-1951): Fiskefartøjer ved kysten "På Läns framåt"

Olie på lærred, 82 x 135 cm. Sign. Emil Ekman 1929

Varenr 55609

13 Juni 2018 20:29

Vurdering 6000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms