54850. Yelva Vermehren (1878-1980): Høstanemoner i krukke

Olie på lærred, 53 x 43 cm, sign. Y. Vermehren

Varenr 54850

13 Juni 2018 20:32

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK 500 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

TDOMAIN500 DKK2018-06-13 18:12
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms