54851. Yelva Vermehren (1878-1980): Flettet kurv med forårsblomster

Olie på lærred, 48 x 40 cm, sign. Y. Vermehren

Varenr 54851

13 Juni 2018 20:32

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 500 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

TDOMAIN500 DKK2018-06-13 18:12
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms