54902. Svend Sinding Christensen (1898-1980): Buket i stentøjskande

Olie på lærred, 50 x 33 cm. Sign. monogram

Varenr 54902

13 Juni 2018 20:32

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms