55046. Frode Kjerulf: Bakket landskab

Olie på lærred, 35 x 48 cm. Sign. monogram FK

Varenr 55046

13 Juni 2018 20:33

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms