55601. Finn Wennerwald (1896-1969): Gadeparti, Paris

Olie på lærred, 55 x 50 cm. Sign.

Varenr 55601

13 Juni 2018 20:35

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK 275 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 500 DKK

TDOMAIN275 DKK2018-06-13 18:13
22638250 DKK2018-06-13 17:57
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms