55602. M. Huess: Marmorkirken

Olie på lærred, 45 x 40 cm. Sign. M. Huess

Varenr 55602

13 Juni 2018 20:35

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 500 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24360500 DKK2018-06-07 21:22
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms