55604. Frederik Frandsen: Trinitatis og Runde Tårn

Olie på plade, 42 x 29 cm. Sign. F. Frandsen

Varenr 55604

13 Juni 2018 20:36

Vurdering 800 DKK

22768400 DKK2018-06-11 17:53
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms