55605. Frederik Frandsen: Italiensk gadeparti

Olie på plade, 42 x 29 cm. Sign. F. Frandsen

Varenr 55605

13 Juni 2018 20:36

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms