55606. G. Krumhardt: Vinterparti Frederiksdal

Olie på lærred, 31 x 35 cm. Sign. G. Krumhardt

Varenr 55606

13 Juni 2018 20:37

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms