55614. Professor E. M. Jensen: Kysten ved Rungsted

Olie på lærred, 20 x 30 cm. Sign. 6 Juli 72 monogram

Varenr 55614

13 Juni 2018 20:37

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 550 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

BB2323550 DKK2018-06-12 20:25
22670500 DKK2018-06-06 21:47
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms