55616. Knud Edsberg: Sortbroget og rød kalv

Olie på lærred, 30 x 40 cm. Sign. Edsberg

Varenr 55616

13 Juni 2018 20:38

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 700 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

20572700 DKK2018-06-13 15:10
19045650 DKK2018-06-12 11:54
948500 DKK2018-06-10 03:05
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms