54963. Ewald Vetter (1894-1981): "Im Maiwald"

Olie på lærred, 100 x 100 cm, Sign. EV 31. Mærkat: Ewald Vetter kendt tysk maler "Im Maiwald". Udstillet sidste gang i Leipzig Kunstmesse 1933. Købt af Kunstneren

Varenr 54963

13 Juni 2018 20:40

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms