54862. Ubekendt kunstner: Opstilling med roser, glas og kirsebær

Olie på lærred. Usigneret, stemplet på bagsiden "Kopi efter Maleriet Statens Museum for Kunst"
55 x 46,5 cm

Varenr 54862

13 Juni 2018 20:42

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms