55638. Arne Norell: "Ilona" tre-personers sofa

Stel af bøgetræ udspændt med læder, løse hynder betrukket med grønt alcantara stof H. 76 L. 215 D. 80 cm.

Læder bleget på ydersider. Slitage på spænder, læder krakeleret i overfladen indvendigt på højre side.

Varenr 55638

13 Juni 2018 19:40

Vurdering 12000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms