54582. Dorte Breyen: "Spor i landskab"

Olie på lærred, sign. på bagsiden Dorte Breyen, 140 x 100 cm

Varenr 54582

13 Juni 2018 19:44

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.200 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

226381.200 DKK2018-06-13 18:01
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms