54583. Danka Jaworska (f. 1951): Komposition med figur

Olie på lærred. Signeret på bagsiden. 115 x 94 cm

Varenr 54583

13 Juni 2018 19:45

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 2.400 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

191342.400 DKK2018-06-13 19:05
263092.200 DKK2018-06-13 18:22
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms