53357. Niels Macholm: Komposition

Tusch/akvarel, 99 x 70 cm. Sign. N. Macholm -71

Varenr 53357

13 Juni 2018 19:46

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms