55892. Jeppe Vontilius (1915-1994): Landevej

Olie på plade, 19,5 x 30,5 cm. Sign. I.V.

Varenr 55892

13 Juni 2018 19:46

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 2.200 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

174832.200 DKK2018-06-13 09:29
2802.000 DKK2018-06-13 19:36
258111.600 DKK2018-06-12 14:37
 1.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms