55893. Kaj K. Nørkjær (1916-1999): Komposition

Olie på plade, 23 x 31,5 cm. Sign. Kaj K. Nørkjær

Varenr 55893

13 Juni 2018 19:47

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 600 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

17483600 DKK2018-06-13 09:30
18221550 DKK2018-06-13 10:27
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms