54409. Ulrik Hoff (1938- ): Tibirke Bakker

Olie på lærred, 50 x 61 cm, sign. Ulrik Hoff 1972

Varenr 54409

13 Juni 2018 19:47

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms