55288. Arne L. Hansen: Komposition

Litografi. Sign. Arne L. Hansen 62 Prøvetryk 1/10. Lysmål 30,5 x 50 cm

Varenr 55288

13 Juni 2018 19:49

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms