55780. Leif Sylvester: To litografier (2)

Figurer, litografier i farver, begge sign. Sylvester og nummr. 104/170. Lysmål 24 x 23 cm

Varenr 55780

13 Juni 2018 19:52

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 1.800 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

258611.800 DKK2018-06-13 19:50
171151.700 DKK2018-06-13 19:49
252701.300 DKK2018-06-13 19:36
263141.200 DKK2018-06-13 16:00
26136950 DKK2018-06-13 15:07
4165900 DKK2018-06-13 12:09
21005850 DKK2018-06-10 21:54
15374800 DKK2018-06-10 21:17
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms