55781. Gunleif Grube og Lis Zwick: To litografier (2)

Figurkomposition, sign. Lis Zwick 1986 138/250 samt komposition sign. Gunleif 89 45/100. Lysmål 14,5 x 20 og 32 x 42 cm

Varenr 55781

13 Juni 2018 19:50

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 750 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

21370750 DKK2018-06-13 18:15
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms