56001. Ubekendte malere: Engelske bulldogs (2)

Olie på lærred og olie på lærred på plade, det ene sign. A. Ch. Vangede 1915. 21 x 20 cm og 30 x 33 cm

Varenr 56001

13 Juni 2018 19:51

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 800 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

1736800 DKK2018-06-10 08:45
23048750 DKK2018-06-07 20:37
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms