55976. Amariel Nordoy (1945-): Fra Færøerne

sign. ANordoy 85 og signeret og med utydelig stedsangivelse på bagsiden. Olie på lærred. 60 x 70 cm

Varenr 55976

13 Juni 2018 19:52

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 2.000 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

3402.000 DKK2018-06-12 20:42
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms