55976. Amariel Nordoy (1945-): Fra Færøerne

sign. ANordoy 85 og signeret og med utydelig stedsangivelse på bagsiden. Olie på lærred. 60 x 70 cm

Varenr 55976

13 Juni 2018 19:52

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 2.000 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

3402.000 DKK2018-06-12 20:42
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms