55977. Amariel Nordoy (1945-): "Mikladal"

Sign. Nordoy 82 og på bagsiden Mikladal Nordoy. Olie på lærred. 57 x 77 cm

Varenr 55977

13 Juni 2018 19:52

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 2.000 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

3402.000 DKK2018-06-12 20:42
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms