56003. Agnete Swane (1893-1994): Fasan

Akvarel, sign. Agnete Swane 25 Oct 1948. Papirmål 36,5 x 26 cm

Varenr 56003

13 Juni 2018 19:52

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 800 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

22638800 DKK2018-06-13 17:59
WINSTON750 DKK2018-06-12 16:27
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms