56003. Agnete Swane (1893-1994): Fasan

Akvarel, sign. Agnete Swane 25 Oct 1948. Papirmål 36,5 x 26 cm

Varenr 56003

13 Juni 2018 19:52

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 800 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

22638800 DKK2018-06-13 17:59
WINSTON750 DKK2018-06-12 16:27
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms