55755. Svensk kunstner: Kvindefigur, træ

Udskåret træfigur, monteret på sokkel. Signeret A. Jöderås (?) og dateret 1968. H. inkl. sokkel 75 cm

Varenr 55755

13 Juni 2018 19:53

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 1.000 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

2801.000 DKK2018-06-13 19:40
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms