54342. Jørgen Gudmundsen-Holmgreen: Buste af en mand

Gips. Højde 57 cm. Signeret på bagsiden 1957 Jørgen Gudmundsen-Holmgreen.

Proveniens: Efterkommere af Jørgen Gudmundsen-Holmgreen

Varenr 54342

13 Juni 2018 19:54

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms