54347. Johan Gudmundsen-Holmgreen: Drengebuste

Buste af mørkpatineret gips, muligvis portræt af Jørgen Gudmundsen-Holmgreen udført af faderen. Sign. Gudm. Holmgreen 1900. Højde 32 cm

Proveniens: Kunstnerens efterkommere

Varenr 54347

13 Juni 2018 19:55

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 900 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

19113900 DKK2018-06-08 20:56
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms