54347. Johan Gudmundsen-Holmgreen: Drengebuste

Buste af mørkpatineret gips, muligvis portræt af Jørgen Gudmundsen-Holmgreen udført af faderen. Sign. Gudm. Holmgreen 1900. Højde 32 cm

Proveniens: Kunstnerens efterkommere

Varenr 54347

13 Juni 2018 19:55

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 900 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

19113900 DKK2018-06-08 20:56
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms