54349. Jørgen Gudmundsen-Holmgreen: Buste

Mandsportræt. Højde 61 cm. Signeret på bagkanten Jørgen Gudmundsen-Holmgreen 1961

Proveniens: Efterkommere af Jørgen Gudmundsen-Holmgreen

Varenr 54349

13 Juni 2018 19:55

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms