54343. Jørgen Gudmundsen-Holmgreen: Buste, herre i jakke

Brystportræt, rødpatineret gips. Signeret Jørgen Gudmundsen-Holmgreen 1960. H. 60, B. 60 cm

Proveniens: Efterkommere af Jørgen Gudmundsen-Holmgreen

Varenr 54343

13 Juni 2018 19:56

Vurdering 2200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms