54350. Jørgen Gudmundsen-Holmgreen: Buste, mand i jakke

Højde 52cm. Signeret bag på soklen Jørgen Gudmundsen-Holmgreen 1961

Proveniens: Efterkommere af Jørgen Gudmundsen-Holmgreen

Varenr 54350

13 Juni 2018 19:57

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

263151.000 DKK2018-06-13 17:13
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms