54353. Jørgen Gudmundsen-Holmgreen: Ung mand

Hoved af ung mand med skjortekrave. Uden sokkel. Usign. H. 30 cm. Gips

Proveniens: Efterkommere af Jørgen Gudmundsen-Holmgreen

Varenr 54353

13 Juni 2018 19:58

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms