55955. Børge Mogensen: Sæt på 8 armstole, model 3233

Stel af massiv eg, tremmer i ryg, gjorde i sæde. Løse hynder. Fremstillede hos Fredericia Møbelfabrik, etiketmærkede. Brugsspor, gjorde slidte og hynder mangler.

Varenr 55955

20 Juni 2018 19:32

Vurdering 3500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms