53705. Lars Swane (1913-2002), "Haveparti med tulipaner"

Olie på lærred. 65 x 75 cm. Sign. Lars Swane 60.

Varenr 53705

20 Juni 2018 19:57

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.100 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

MICH1.100 DKK2018-06-20 19:48
3401.000 DKK2018-06-20 13:19
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms