54975. Ubekendt kunstner: Blomster, akvarel

Akvarel, usigneret, betegnet Flügeldecke auf Rohseide gestickt "Blumen-Ecke". Rammemål 37,5 x 37 cm

Varenr 54975

20 Juni 2018 19:58

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms