56446. Konsol af mahogni. 19. årh

Med en skuffe og dør flankeret af kvartsøjler med udskårne kapitæler. H. 88, B. 64, D. 38,5 cm
Brugsspor, stykke af liste på forkant af plade mangler.

Varenr 56446

27 Juni 2018 20:24

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms