56447. Lille hjørneskab med jaolusidøre

Mahogni. Buet front med skab med jalousilukke. Herover en skuffe med intarsia på fronten. I skabet en hylde. Ca. 1900
H. 78, D. 46 cm

Skuffen er låst, nøgle mangler. Alm. brugsslitage

Varenr 56447

27 Juni 2018 20:24

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 1.300 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

222441.300 DKK2018-06-27 19:02
190451.200 DKK2018-06-27 17:25
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms